Bičių terapija
Posted by admin on 8th Liepa 2015
| 2875 peržiūrų

Bičių terapija – dar viena unikali pramoga ir sveikatinimosi priemonė, kuri diena po dienos skinasi kelią mūsų žaliojoje Lietuvėlėje. Šiandien mūsų krašte veikia tik keli tokie bičių terapijos centrai, kurių įkūrimo idėjos atkeliavo iš kaimyninės Ukrainos. Vienas iš tokių bičių terapijos centrų įsikūręs miškų paunksmėje visai netoli šventosios mūsų Šiluvos – Kaunetiškių kaime, Radviliškio rajone. Bičių terapijos centro sumanytojas – darbštus kaip ta bitelė Židrūnas Japertas, taip pat užsikrėtęs šia unikalia idėja vyrukas, nepabijojęs bei pastatęs pirmąjį bičių terapijai skirtą namelį.

Kiek pavingiavę keliuku, vedančiu į Kaunetiškių kaimą, iš karto po dešine puse išvystame bičių ūkelį. Čia tarp ryškiaspalvių nuotaikingų avilių ir įsikūręs pagal specialius reikalavimus suręstas bičių namelis. Svetingasis Židrūnas iš karto pasitinka svečius bei suteikia visą reikalingą informaciją apie bitutes bei jų skleidžiamą ypatingą energiją bei gydančias vibracijas. Bičių ūkio šeimininkas pirmąjį bičių terapijos namelį pastatė 2014 metais, tačiau pamatęs, kokio susidomėjimo sulaukė bičių terapija bei savo akimis įsitikinęs bičių daromu poveikiu atvykusiems smalsuoliams, nusprendė judėti toliau. Pasak Židrūno, jam svarbiausia, kad po bičių terapijos klientai žibančiomis akimis pasakoja apie savo patirtus įspūdžius bei tą palaimą, kuri užlieja pagulėjus bičių namelyje. „Visa tai ir priverčia plėstis ir kurtis toliau, kai matai, kad bent kiek gali pagelbėti žmonėms“ – tikina Židrūnas.

Bičių terapijos esmė tokia: klientai įleidžiami į bičių namelį kuris sumeistrautas pagal specialius reikalavimus bei pastatytas ant tikrų bičių avilių. Vienu metu namelyje gali lankytis tik du žmonės – tam įrengti du gultai, pridengti lengvais apklotais, po kuriais savo įprastą gyvenimą gyvena darbščiosios bitelės. Nesibaiminkite, bitės tikrai Jūsų nesugels, mat gultuose esančios skylutės uždengtos specialiomis grotelėmis. Norint pajausti tikrąjį bičių gydomąjį poveikį, rekomenduojama ramiai įsitaisius ant gulto bičių namelyje praleisti bent jau valandėlę, dar geriau – dvi valandas. Patikėkite, tas laikas prabėga kaip kelios minutės. Na, gal tik iš pradžių kiek suglumęs lauki ir klausaisi po tavimi esančio burzgimo, o po kokių 20 minučių širdis nurimsta ir kūną užlieja maloni šiluma. Kiekvienas klientas patiria savus potyrius. Antai viena moteris, kurią stipriai kankino sąnarių skausmas jau po pirmojo seanso pasijuto daug geriau ir net galėjo uždėti koją ant kojos, ko iki to net neįsivaizdavo. Žinoma, geriausias poveikis būna atlikus iki 10 seansų. Gamta tikrai gydo, tai ne šiaip sau idėja, – bičių gydomąjį poveikį akcentuoja ir mokslininkai. Bičių terapijos metu stiprinamas imuninetas, sumažinamos kvėpavimo problemos, subalansuojama nervų sistema ir t. t. ir pan.

Šiuo metu šalia pirmojo bičių namelio sparčiai kuriasi ir antrasis. „Norisi, kad kuo daugiau žmonių pajaustų bičių skleidžiamą energiją“ – tikina Židrūnas. Sumanę patys išmėginti bičių terapiją, prieš tai būtinai pasiskambinkite Židrūnui telefonu: + 370 602 13405, kad būtent Jums būtų rezervuotas laikas ir ramiai galėtumėte mėgautis buvimu šioje vabzdžių karalystėje.

Nebūk kurmis, pasidalink...Email this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Print this page