K. Dineikos parkas
Posted by admin on 18th Kovas 2016
| 1149 peržiūrų

K. Dineikos parkas – dar vienas įrodymas, kad mūsų Lietuva kasdien vis gražėja, o jos žaliaisiais turtais besirūpinantys tautiečiai visomis išgalėmis stengiasi išsaugoti ir toliau puoselėti senąsias tradicijas. K. Dineikos parkas po daugelio metų vėl savo vartus atvėrė lankytojams 2015 metų vasarą.

K. Dineikos parkas įsikūręs Druskininkuose ir jo erdvė prieinama kiekvienam lankytojui nuo 6 val. ryto iki 23 val. vakaro ištisus metus. Ši sveikatingumo oazė turi senas tradicijas: dar prieš 90 metų parko puoselėjimu rūpinosi gydytoja Eugenija Levicka, kurios dėka čia buvo įdiegtos saulės, oro ir mankštos procedūros, vėliau jos idėją perėmė Lietuvos kūno kultūros sistemos kūrėjas, gydomosios kūno kultūros specialistas ir puoselėtojas, pedagogas Karolis Dineika, kurio garbei šis parkas ir pavadintas. Deja, bėgant metams ši gamtos oazė kiek buvo apleista, tačiau jau 2015 metų birželį K. Dineikos parkas nušvito naujomis spalvomis.

Šiandien čia savo erdvę ras kiekvienas: vieni iš čia apsilankiusiųjų renkasi pasivaikščiojimą dozuotais pėsčiųjų takais, kitiems arčiau širdies maudymasis kaskadinėse maudyklėse ar pirtyje, treti pasirinks jonoterapiją ar pėdų masažą akupresūros baseline, na, o ketvirtiems tiesiog užteks akis paganyti į dailiai sukomponuotus gėlynus ir čia plytinčią žalumą. Vaikams čia skirta išties pakankamai erdvės, na o tuo metu tėveliai gali išbandyti šalia vaikų žaidimo aikštelės esančius modernius treniruoklius.

Į parką galima patekti per kelis įėjimus, tad tikrai lengvai susirasite sau priimtiniausią parko lankymo maršrutą.

K. Dineikos parkas – nuostabi vieta, kai po sunkios darbo dienos tiesiog norisi įkvėpti šviežesnio oro, pramiklinti kojas ar tiesiog pasėdėti ant čia esančių suoliukų. Parko erdvė puikiai suprojektuota ir išdėliota, tad tikrai grįžę iš jo pasijausite ne ką prasčiau nei išbandę Druskininkų sanatorijose siūlomas programas.

Nebūk kurmis, pasidalink...Email this to someoneShare on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Print this page