Apie Mus

„Mūsų šalis“ tinklalapio idėja gimė iš didžios meilės gimtajam kraštui. Taip, tai tikra tiesa – nepadailinta ir neišpūsta. Juk tikriausiai kiekvienas iš mūsų, sugrįžęs, kad ir iš pačios nuostabiausios kelionės po savo svajonių šalį, ramiai klestelėjęs ant savo mylimos sofkutės, visada ištars stebuklinguosius žodžius – visur gerai, bet namie geriausia! Jokie aukščiausieji pasaulio kalnai niekada neprilygs Mėdvėgalio kalno grožiui, neįveikiamos džiunglės neatstos pasivaikščiojimo miško takeliais po Labanoro girią, o trapių žibuoklių mėlis neabejotinai užgoš bet kurio vandenyno galybę. Su Lietuva mes susieti ypatingais saitais, – svetimi dangoraižiai ar pilys niekada neatstos Tėvynės žemės šventumo ir tautos vienybės jausmo.

Nedaugžodžiaujant, – viso to pagrindu ir buvo sukurta ši svetainė. Taigi, tinklalapis „Mūsų šalis“ – tai teigiamomis emocijomis bei atspalviais nuspalvintas puslapis, kuriame į vieną vietą pagal išgales bus talpinamos gražios vietos Lietuvoje, o gal kai kam ir pačios gražiausios, bent akimirkai priverčiančios mus nusišypsoti ir dar kartą prisipažinti, koks gražus tas mūsų kraštas. Drauge keliausime po visus krašto regionus: santūriąją Aukštaitiją, stipriąją Žemaitiją, turtingąją Dzūkiją, taupiąją Suvalkiją, ypatingą dėmesį skirdami mūsų šalies sostinei – žaliajam Vilniui, žinoma, neaplenkdami ir mūsų pasididžiavimo – gintarinio Baltijos pajūrio.

Siekiame, kad po apsilankymo šioje internetinėje svetainėje, mūsų lankytojams daug lengviau sektųsi surasti atsakymus į tokius klausimus kaip: Ką pamatyti Lietuvoje, kur nuvykti Lietuvoje, kokios lankytinos vietos Lietuvoje,o ir kokios gi šiuo metu lankomiausios vietos Lietuvoje?

Jūsų kelionės po Lietuvą nuo šiol turės nuolatinį palydovą, geranorišką patarėją, tereikia tik surinkti savo įrenginyje mūsų svetainės adresą, ir lankytinos vietos Lietuvoje kaip ant delno.

Lietuva išties nedidukė šalis, tačiau joje neišsemiamas lobynas įdomių, iškilių vietų. O kur dar paslaptimi alsuojantys Lietuvos užkampiai, apie kuriuos girdėjome tik iš savo senolių. Norisi viską aprašyti, išnaršyti, o mūsų – tik keturios rankos ir dvi širdys. Todėl labai tikimės, kad ir Jūs visi, apsilankę mūsų kuriamame tinklalapyje „Mūsų šalis“, prisidėsite prie jo nuolatinio augimo ir gražinimo. Tai taip paprasta – tiesiog rašykite mums apie savo lankomas vietas Lietuvoje, dalinkitės įspūdžiais, patyrimais – tik taip drauge mes judėsime į priekį, tik taip suteiksime progą į viešumą iškilti net atokiausiems mūsų krašto kampeliams, kurie savo skleidžiama aura nė kiek nenusileidžia enciklopedijose aprašytiems objektams, tik taip „Mūsų šalis“ taps iš tiesų – visų MŪSŲ!